marca 27, 2015

Piątkowy przegląd filmowy #6.

Witajcie! :)
Miałam ten post dodać znacznie wcześniej, ale mam teraz sporo na głowie i jeszcze rano miałam za mało filmów, żeby zrobić ten post, ale jedząc śniadanie włączyłam sobie kolejny i dzisiaj chcę się z Wami podzielić tym co ostatnio obejrzałam. Zapraszam dalej! :)
Poprzedni przegląd - klik.


1. Dla Ciebie wszystko - bardzo wzruszający film, uroniłam kilka łez. Opowiada historię dwóch zakochanych w sobie osób, jak się poznali, co się z nimi stało, dlaczego po dwudziestu latach nie są razem. Polecam zobaczyć, naprawdę warto.
2. Niezłomny - film, który poleciła mi jedna z Was, za co bardzo dziękuję :) Historia oparta na faktach. Film został nakręcony po śmierci w 2014 roku bohatera wojennego jakim był Louis Zamperini. Opowiada o tym co spotkało go w czasie wojny, jakie okrucieństwa znosił, ale także pokazuje zapał, wytrwałość, silną wolę i wiarę. Ciekawa jestem czy jeszcze istnieją tacy ludzie w naszych czasach.


3. Wielka szóstka - dawno nie było filmu animowanego w zestawieniu. To jest propozycja na obejrzenie razem z dzieckiem. Naprawdę ciekawy chwilowo pouczający, że zemsta nie popłaca. Całkiem zabawny. No i postać po prawej stronie mówi sama za siebie. Polecam sprawdzić nawet jak nie macie dzieci, a lubicie czasem zobaczyć film animowany. Ja przyznaję, że ciągle czuję się dzieckiem. 4. Exodus - byłam bardzo ciekawa tego filmu, ponieważ według mnie Gladiator jest genialny. Tutaj przeszłam drobny zawód, ponieważ film momentami się bardzo dłużył. Przedstawia historię Mojżesza, przedstawia wszystkie plagi, życie w Egipcie i ucieczkę z niego. 
5. Bóg nie umarł - zastanawiałam się czy umieszczać ten film. Ile ludzi tyle opinii, według mnie film całkiem okej, jednak ateistom czy osobom niewierzącym nie polecam, no chyba, że macie duży dystans do wiary i chrześcijaństwa. Ogólnie jeśli zabierzecie się za obejrzenie tego filmu to polecam na niego spojrzeć z przymrużeniem oka. Opowiada o chłopaku, który chce udowodnić w naukowy sposób, że Bóg istnieje i jest.

No i to wszystko co mam dla Was na dzisiaj. Mam nadzieję, że wybierzecie coś dla siebie, coś Was zainteresuje :) A może Wy oglądałyście ostatnio coś ciekawego? Osobiście plan mam, żeby w najbliższej przyszłości obejrzeć "Bogowie" i pójść do kina na "Zbuntowaną", czego nie mogę się doczekać :D

Buziaki i udanego weekendu Wam życzę! :*

14 komentarzy:

 1. Z chęcią obejrzę Dla Ciebie wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla Ciebie wszystko, naprawdę wzruszający film!

  OdpowiedzUsuń
 3. zapisuję pierwszy film na mojej liście "do obejrzenia" :D :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla Ciebie wszystko tylko znam :) Jest genialny! Jak wszystkie inne na podstawie sparksa :) Teraz czaje się na książkę :)
  U mnie też niedawno ukazał się przegląd filmowy - zapraszam jeśli chcesz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam "Dla ciebie wszystko" :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Exodus mam ale jeszcze nie oglądałam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. we wtorek na rekolekcjach puszczali nam "Exodus" i powiem szczerze byłam mocno zawiedziona. do połowy był fajny, ale potem już był tak na siłę ciągnięty, że już sie nie chciało oglądać :/

  OdpowiedzUsuń
 8. "Exodus" będę dzisiaj oglądać, jestem ciekawa jakie będą moje wrażenia:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dla ciebie wszystko muszę obejrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo podobał mi się niezłomny, piękny film. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Właśnie chciałam dzisiaj oglądnąć Big Hero 6 :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Pierwszą propozycję muszę koniecznie obejrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Niezłomny podbił moje serce :) cudowny film :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 U Vajlet , Blogger