listopada 01, 2016

♦ Makijaż października ♦

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię jesień to względem makijażowym. Można trochę bardziej poszaleć z kolorami, a mnie w tym miesiącu niesamowicie kusił fiolet na powiekach czy na ustach. Mam kilka pomysłów na makijaże, mam nadzieję tylko, że słońce dopisze i będę mogła je dla Was przygotować. A jeśli jesteście ciekawe jak wyglądał mój makijaż w październiku to zapraszam dalej. Pierwsza podstawowa rzecz to oczywiście baza pod cienie i tutaj niezmiennie od kilku miesięcy był Inglot. Natomiast cienie to GlamShadows, które testuję od dwóch miesięcy. Mogę powiedzieć, że mam już ulubione cienie, których ciągle używam na co dzień, a w niektórych widać już porządny ubytek. Na dole macie wypisane wszystkie nazwy cieni, których użyłam. Dodatkowo delikatna kreska przy linii rzęs czarnym cieniem, podkręcone rzęsy zalotką, maskara i voila! 
Co do brwi to tutaj nic się nie zmieniło, dalej używam cienia do ich podkreślenia, ale zmieniałam żel do brwi na ten ze Sleeka, który poleciła mi jedna z Was za co serdecznie dziękuję :)


Co do twarzy to wróciłam do konturowania, ale takiego a'la Kim Kardashian. Nie wiem dlaczego, może dlatego, że miałam wrażenie, że twarz mi przytyła, a może faktycznie tak jest i stwierdziłam, że chcę bardziej podkreślić swoje policzki. Poza tym kiedy konturowanie chłodnym bronzerem jak nie jesienią i zimą? Poza tym od początku roku cały czas ocieplałam skórę i zabrało mi czegoś bardziej wyrazistego. Myślę, że z konturowania nie zrezygnuję jeszcze przez jakiś czas. Jeśli gdzieś wychodzę to jeszcze czyszczę obszar pod kością policzkową korektorem i pudrem. 


Na ustach tylko delikatnie wklepana różowa pomadka. One się bardzo zmieniały. Czasem sięgałam na co dzień po ciemne wina i brązy i różne inne wariacje, ale stwierdziłam, że do tego posta dodam coś bardziej przystępnego. Niedługo dodam coś z focusem na usta.
Jak Wam się podoba? Jaki jest Wasz ulubiony makijaż jesienny? Na co stawiacie, na oczy czy może jednak na usta? Piszcie koniecznie :)
Buziaki! :*


4 komentarze:

Copyright © 2014 U Vajlet , Blogger